Aktualności

Próbne Egzaminy Gimnazjalne

0
Egzaminy próbne

Egzaminy próbneW dniach 5 – 7 grudnia 2017 r. odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy gimnazjalne. W pierwszym dniu uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia rozwiązywali zadania z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. 

Trzeciego dnia gimnazjaliści rozwiązywali zadania z języka  angielskiego lub niemieckiego. Trzecioklasiści mogli poczuć się jak podczas głównego testu, ponieważ wszystko zorganizowano zgodnie z procedurami jakie obowiązują na egzaminie kwietniowym.

Egzaminy próbne Egzaminy próbne Egzaminy próbne Egzaminy próbne
Egzaminy próbne Egzaminy próbne Egzaminy próbne  

 

 

Pomagamy Zwierzętom

Poprzedni artykuł

Profesja wieczysta brata Fabiana

Następny artykuł