Aktualności

Próbny egzamin Ósmoklasistów

0
Próbny egzamin Ósmoklasisty

Dzisiaj nasi ósmoklasiści wzięli udział w pierwszym dniu próbnych egzaminów. Na początku zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego. Czekał na nich test czytania ze zrozumieniem oraz wypracowanie na jeden z dwóch podanych tematów – rozprawka lub opowiadanie. W czwartek i w piątek zmierzą się jeszcze z zadaniami z matematyki oraz języka obcego. Próbny egzamin to nie tylko okazja do tego, by sprawdzić swoją wiedzę, ale też zapoznać się z procedurami, które w okresie pandemii pozwalają na przeprowadzenie egzaminu w bezpieczny sposób.

Uczniowie muszą pamiętać o tym, aby przybyć w maseczkach i w każdym miejscu szkoły zachować dystans (nauczyciele dyżurujący zwracają na to szczególną uwagę), a przed wejściem do sali, w której odbywa się egzamin, zdezynfekować ręce.

Za wszystkich mocno trzymamy kciuki!

Paweł Bocian

Próbny egzamin Próbny egzamin Próbny egzamin

Tańcowała igła z nitką…

Poprzedni artykuł