Aktualności

Tańcowała igła z nitką…

0
Przyszywamy guziki

Uczniowie klasy pierwszej  świetnie poradzili sobie z przyszywaniem guzików. Kilka spotkań wystarczyło, aby u niektórych uczniów rozbudzić pasje szycia. Wszyscy uczestnicy warsztatów nabyli przydatną umiejętność przyszywania guzika. Przy okazji poznaliśmy zakamarki nicianka i magiczne narzędzia każdego krawca i krawcowej. Spotkania umiliła nam lektura zabawnej książki Doroty Gellner „Krawcowe”, której bohaterkami jest 16 „szalonych” krawcowych.

Pierwszy etap poznawania tajników szycia mamy już za sobą. Przed nami kolejne wyzwania, o których z pewnością usłyszycie. Efekty naszej pracy możecie zobaczyć w filmiku. Miłego oglądania.

Sabina Jasińska, Anna Kowalska

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH 2021/2022

Poprzedni artykuł

Próbny egzamin Ósmoklasistów

Następny artykuł