Aktualności

Siatkówka plażowa

0
Siatkówka plażowa

W piątek 10 maja w Szamotułach odbyły się Szkolne Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary chłopców: Krzysztof Przewożny z Tobiaszem Wilkiem z III D oraz Jakub Bartkowiak z Karolem Kwaśnym z VII a, oraz para dziewcząt: Amelia Taberska i Zofia Dominiczak z III D.

W tej bardzo trudnej dyscyplinie rozgrywanej parami, na dużym boisku, na boso i w piasku (a pogoda w tym dniu była kiepska) nasze starsze zespoły (Amelia, Zosia, Tobiasz i Krzysztof) zaprezentowały się bardzo dobrze uzyskując awans do zawodów rejonowych, które odbędą się również w Szamotułach 23 i 24 maja.
Życzymy im powodzenia i miejmy nadzieję, że zawody odbędą się przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Leszek Biedziak

Nagroda dla Janka

Poprzedni artykuł

Turniej Ratowników

Następny artykuł