Aktualności

Turniej Ratowników

0
Turniej Ratowników

16 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz trzynasty wzięli udział w Otwartym Turnieju Drużyn Młodzieżowych Ratowników Przedmedycznych organizowanym przez Edukację Lubasz Sp. z o.o.  Trzyosobowy zespół w składzie: Hubert Jęczmyszek (kl.III D), Krystyna Runowska (kl.III D), Aleksandra Ginalska (kl.III B) zmierzył się z zadaniami na dwóch stanowiskach pozoracji.

W tym roku wypadki wyglądały bardzo realistycznie, ale widok sztucznej krwi szkolnym ratownikom niestraszny. Drużyna bez trudu opatrzyła poszkodowanych oraz wykonała zabiegi resuscytacyjne. Amelia Kubiak (kl.IIIF) została wytypowana do testu wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Zsumowane punkty z części teoretycznej oraz praktycznej zapewniły drużynie drugie miejsce.
Do konkursu uczniów przygotowała p.Hanna Klemenska

Serdecznie gratulujemy sukcesu i cieszymy się, że w naszej szkolnej społeczności są młodzi ludzie gotowi nieść pierwszą pomoc.

Agnieszka Wydarta

Siatkówka plażowa

Poprzedni artykuł

Nabór uzupełniający do klas sportowych

Następny artykuł