Aktualności

Sportowy wrzesień

0
Sportowa inauguracja roku szkolnego

Sportowa inauguracja roku szkolnego

25 września 2018 w naszej szkole odbyła się Sportowa Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 . Ze względu na niesprzyjającą aurę zawody przeprowadzono w hali sportowej. Głównym celem zawodów było wdrożenie i zaangażowanie uczniów do dobrej zabawy poprzez

rywalizację sportową.Zawody oficjalnie otworzyła Pani Dyrektor Dorota Babik ,życząc wszystkim uczestnikom sukcesów a przede wszystkim wspaniałej zabawy.Po oficjalnym otwarciu odbyła się krótka rozgrzewka , którą przeprowadziła pani Anna Biedziak a po niej przystąpiono już do sportowej rywalizacji.

Konkurencje przygotowane były tak aby uczniowie mogli wykazać się swoimi wysokimi umiejętnościami ruchowymi, ale również dobrze się bawić zgodnie z zasadami FAIR PLAY. Uczniowie szkoły podstawowej klas VII rywalizowali w czterech konkurencjach- bieg po kopercie, skok w dal z miejsca , rzut piłką lekarską oraz bieg wahadłowy. Dzięki gorącej atmosferze panującej na trybunach oraz wspaniałym zaangażowaniu młodych sportowców możemy ten dzień zaliczyć do bardzo udanych. Na zakończenie rywalizacji pierwsza trójka zawodników z każdej konkurencji w kategorii dziewcząt i chłopców została udekorowana przez panią Dyrektor pamiątkowymi medalami .

Wszyscy wychodzili z hali uśmiechnięci i zadowoleni. Inaugurację przygotowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.

Lidia Kremer

18 września 2018 r. odbyły się Mistrzostwa w Trójboju Lekkoatletycznym. Tutaj – wyniki

Sportowa inauguracja roku Sportowa inauguracja roku Sportowa inauguracja roku Medaliści

 

Rusz się!!!

Poprzedni artykuł

Uśmiechnij się!

Następny artykuł