Aktualności

Spotkanie z Idolem

0
Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań

Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań11 stycznia 2018 (czwartek) odbyło się spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań. Wśród zaproszonych piłkarzy był Dariusz Dudka, Krzysztof Kołodziej, Mateusz Skrzypczak, Łukasz Norkowski i asystent Trenera Ivana Djurdjevica – Maciej Stachowiak.

Piłkarze spotkali się z uczniami klas sportowych. W trakcie spotkania każdy zawodnik przedstawił swój dotychczasowy przebieg kariery, mówili o trudnych chwilach, ale i o swoich sukcesach, których na swoim koncie mają naprawdę wiele. Nasi uczniowie mieli możliwość zadawania pytań wszystkim zawodnikom- pytań nie brakowało. Na koniec spotkania nasi uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami i otrzymać autografy. 

Spotkanie miało na celu pokazanie naszym uczniom jak ciężką pracą można spełnić swoje marzenia i osiągnąć sukces.

Fabian Myszkowski

Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań Spotkanie z zawodnikami Lecha Poznań

 

Wolontariusze z Polnej

Poprzedni artykuł

Biegaj z Nami

Następny artykuł