Aktualności

Wolontariusze z Polnej

0
Wolontariat 2018

Wolontariat 201810 stycznia 2018r. Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi odwiedzili uczniowie naszej szkoły w roli kolędników pod opieką Pani Bogusławy Kmity, Pani Katarzyny Szablewskiej i Pani Katarzyny Śramy. Wśród nich można było zobaczyć m.in. anioły i diabły.

Nie zabrakło również króla Heroda oraz naszej kozy kozuchy. We wszystkie role wcielili się uczniowie klas: IId, IIId, IIIe, IIf oraz VIIc. W jeszcze bardziej świąteczny nastrój mieszkańców wprowadził nasz szkolny zespół wokalny, który jak zwykle wspaniale zaśpiewał kilka piosenek. Wszyscy występujący zgodnie stwierdzili, że warto organizować takie przedstawienia. I to nie tylko od święta. Największą nagrodą za pracę podczas prób były dla nas radość oraz uśmiechy goszczące na twarzach widowni. Dziękujemy za możliwość wystapienia “Bo gdzie koza chodzi, tam wszystkim dobrze się powodzi, a gdzie zwróci swoje rogi, tam radość wchodzi w te progi” jak powiedziała nasza koza kozucha, z której słowami wszyscy się zgadzamy.

Dominika Kulupa, Tobiasz Wilk

Wolontariat 2018 Wolontariat 2018

 

Zapraszamy na wywiadówki!

Poprzedni artykuł

Spotkanie z Idolem

Następny artykuł