Aktualności

Sprzątanie Świata A.D. 2015

0
sprzatanie swiata 2015

sprzatanie swiata 2015Akcja „Sprzątania świata” jest największą w kraju ekologiczną kampanią społeczną i stałym punktem kalendarza działań w wielu szkołach, również naszej. W piątek 18 września 2015 r. na poszukiwanie “skarbów” ruszyła spora grupa uczniów zaangażowanych w ochronę środowiska. 

Nasi gimnazjaliści pod opieką Pani Beaty Pyzik, Arleny Stachowiak, Lidii Kremer i Karoliny Kwapisz wysprzątali teren Olszynek, ulicę Dworcową i Towarową. Dzisiaj – 21 września do akcjii dołączyli także członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy oczyścili teren ulicy Polnej. Uśmiechów podczas ciężkiej pracy nie brakowało. Więcej zdjęć na Facebooku

Katarzyna Giersberg-Oleksiak

 


Tym razem w Lublinie…

Poprzedni artykuł

Jedyna Taka Noc

Następny artykuł