Aktualności

Sukces biegaczy w Mistrzostwach Województwa

0
Mistrzostwa Wielkopolski w Biegach Przełajowych

26 kwietnia 2022 roku Żerkowie, odbył się Finał Wojewódzki w  Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach startowała reprezentacja naszej szkoły – uczniowie z rocznika 2009/2010. Chłopcy reprezentując nie tylko naszą szkołę  ale również powiat szamotulski  spisali się świetnie zajmując V miejsce w swojej kategorii. Pokonali ponad 40 reprezentacji szkół z Wielkopolski  i ponownie, po sztafetowych biegach przełajowych uplasowali się w ścisłej czołówce Województwa Wielkopolskiego.
Wielkie gratulacje dla chłopaków, którzy wystąpili w składzie : Damian Czaprański, Aleksander Twardowski, Oskar Baranowski, Wojciech Łożyński,  Tomasz Konieczny i Wojciech Kubiak. BRAWO!!!
Kilka zdjęć…

Lidia Kremer

Mali ratownicy!

Poprzedni artykuł

Wycieczka 8g do Chalina

Następny artykuł