Aktualności

Świątecznie…

0
Świątecznie

Oprócz wystawy plakatów przedstawiającej tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata uczennice klasy 8c: Gosia Mierzwa, Weronika Machnicka, Ola Duda, Agata Dymek, Iza Buszka i Paulina Bączyk przygotowały dekoracje świątecznych stołów. Wystawę można było podziwiać w auli szkolnej.

Świątecznie

Na szkolnym korytarzu możemy oglądać piękną wystawę przedstawiającą tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata. Prace przygotowali chętni uczniowie z klas siódmych. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Zachęcamydo oglądania i czytania zamieszczonych informacji. Oprócz wystawy plakatów przedstawiającej tradycje i zwyczaje świąteczne w różnych krajach świata uczennice klasy 8c:

Gosia Mierzwa, Weronika Machnicka, Ola Duda, Agata Dymek, Iza Buszka i Paulina Bączyk przygotowały dekoracje świątecznych stołów. Wystawę można było podziwiać w auli szkolnej.

Ewa Pilarczyk, Julia Spychała

Świątecznie Świątecznie Świąteczne stoły Świąteczne stoły
Świąteczne stoły Świąteczne stoły    

 

Trwają próbne egzaminy…

Poprzedni artykuł

Z serdecznymi, świątecznymi życzeniami…

Następny artykuł