Aktualności

Trwają próbne egzaminy…

0
Próbne egzaminy

Próbne egzaminy

W dniach 18 – 20 grudnia 2018 r. odbywają się  u nas próbne egzaminy dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum. To duże przedsięwzięcie logistyczne dla naszej szkoły, gdyż trzeba było zorganizować 2 komisje egzaminacyjne dla klas ósmych i 3 komisje dla klas trzecich; łącznie przystąpiło do egzaminów 281 na 289 uczniów.

Ósmoklasiści pisali dziś egzamin z  języka polskiego; przystąpiło do niego 151 uczniów na 155. Ostatni rocznik gimnazjalistów zaś pisał egzamin z historii i wos oraz z języka polskiego – przystąpiło 130 uczniów na 134. 

Wszystkim piszącym życzymy POWODZENIA  na kolejne dni zmagań!

Próbne egzaminy Próbne egzaminy Próbne egzaminy Próbne egzaminy
Próbne egzaminy Próbne egzaminy Próbne egzaminy Próbne egzaminy
 Próbne egzaminy      

 

Wystawa pająków ludowych

Poprzedni artykuł

Świątecznie…

Następny artykuł