Aktualności

Świąteczny czas

0
Świąteczny czas 2019 r.

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną to czas świętowania i radosnych spotkań wigilijnych w klasowym i szkolnym gronie.  Były serdeczne, świąteczne życzenia, wspólne kolędowanie, wigilijne potrawy oraz prezenty. Zwieńczeniem zaś spotkań w klasowym gronie było przedstawienie, które przeniosło naszą szkolną społeczność

“w zaczarowany świat opowieści wigilijnej”. Nie sposób wymienić wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły, którzy wzięli udział w spektaklu i  w przygotowaniach do niego. Dziękujemy i zapraszamy więc do obejrzenia filmu i FOTOREPORTAŻU z tej uroczystości.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Spektakl przygotowali:

  • aktorzy, tancerze, wokaliści: Jan Frankowski, Dawid Grencel, Franek Kubiak, Mauro Makówka, Wiktoria Rzepa, Weronika Wieczorek, Anna Kowalska, Leticja Wallicht, Mauro Makówka, Hubert Lisiak, Jędrzej Machaj, Olga Spychała, Jakub Kaczyński, Julia Śrama, Filip Maciejewski, Marceli Kurowski, Aleksander Michalski, Nastia Uscowa, Alicja Klemenska, Martyna Smolarek, Julia Rusinek, Gabriela Roszak, Kamil Guziak, Judyta Węgierek, Dagmara Frankowska, Martyna Skrzypczak, Amelia Michalak, Pola Frąckowiak, Sofia Stanevska, Marharyta Sotnychenko, Polina Onyhschak, Evelina Popovich,Oleksandr Chubko,, Jagoda Sobalik, Oliwia Śrama, Kinga Dorna, Martyna Mataj, Emilia Stróżyna , Zuzanna Ratajczak, Martyna Wachowiak, Katarzyna Noje, Maria Kubiak
  • nauczyciele: Katarzyna Śrama, Katarzyna Szablewska, Karolina Kwapisz, Bogna Kmita
  • media: Jakub Zielonka, Gracjan Wilde, Maksymilian Misiewicz, Mikołaj Raś, p. Paweł Bocian, p. Łukasz Woźny

Gwiazdor w zerówce

Poprzedni artykuł

Premiera książki

Następny artykuł