Aktualności

Światowy Dzień Muzyki

0

1 października na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzyki. Dzisiaj w naszej szkole również i my świętowaliśmy. W hali sportowej cała społeczność szkolna spotkała się, aby wspólnie muzykować i czerpać radość z muzyki.Na początku nauczycielki i nauczyciele zaśpiewali piosenkę „Między ciszą a ciszą” Grzegorza Turnaua, a następnie nasi uczniowie i uczennice dali prawdziwy koncert!Usłyszeliśmy piosenki Sanah, Bruno Marsa, Lemon Demon czy Fasolek.
Wysłuchaliśmy również utworów zagranych na skrzypcach i trąbce. Impreza zakończyła się wspólnym challengem TikTokowego tańca.
Za prowadzenie wydarzenia dziękujemy Kubie i Oldze z klasy 7s, a za wykonanie zdjęć i filmu Wojciechowi i Julianowi z klasy 4a.

Paweł Bocian, Małgorzata Merecka

Eksplozja wulkanu podczas lekcji?

Poprzedni artykuł

Kochamy Zwierzaki!

Następny artykuł