Aktualności

Świetny występ naszych biegaczy

0
Biegi przełajowe

Biegi przełajowe

W środę 27 marca w Szamotułach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się liczna grupa dziewcząt i chłopców z naszej szkoły, w sumie biegało 42 reprezentantów naszej “trójki”.

Wszyscy uczestnicy ukończyli swoje biegi godnie reprezentując szkołę. W biegu najmłodszych dziewczynek czyli z rocznika 2008 i młodszych, wysokie 5 miejsce zajęła Martyna Kurowska z IV S, a w tym samym biegu chłopców również piąte miejsce zajął jej brat Marceli z V S.
Najbardziej udany był jednak bieg chłopców z rocznika 2006-2007 (VI – V kl.), w którym Mistrzem Powiatu został Adrian Czaprański z VI S, a trzecie miejsce wywalczył Gracjan Wojciechowski również z VI S. W punktacji drużynowej nasi chłopcy z grupy młodszej (IV kl.) zajęli pierwsze miejsce i razem z Adrianem i Gracjanem wywalczyli awans do Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się 5 kwietnia 2019 r. w Żerkowie.
Wielkie brawa dla wszystkich biegaczy, a za Adriana, Gracjana i 6 chłopców z rocznika 2008 trzymamy mocna kciuki, aby dobrze wypadli na zawodach wojewódzkich.

Leszek Biedziak, Fabian Myszkowski

Biegi przełajowe Przełaje Przełaje Przełaje

 

 

W poszukiwaniu wiosny

Poprzedni artykuł

Matematyka bez pamiętnika

Następny artykuł