Aktualności

Szanowni Państwo!

0

Każdy dzień przynosi nowe wydarzenia związane z koronawirusem, przeżywamy całe spektrum uczuć i niepokojów. Codziennie pod wpływem informacji mogą zmieniać się nasze poglądy, postawy i decyzje. Nam dorosłym może być trudno znaleźć się w tak zmienionej rzeczywistości. A co z dziećmi? Jak w tym czasie być z nimi?. Jak rozmawiać na temat sytuacji związanej z epidemią?. Mamy nadzieję, że Państwo i ,,nasze” Dzieci macie się dobrze i skutecznie chronicie się przed koronawirusem .
W zakładce ,,pedagog” zamieszczam kilka linków do filmików i artykułów, które być może pomogą Państwu znaleźć odpowiedzi na powyżej postawione pytania. Życzę powodzenia i zdrowia. W zakładce O szkole – Pedagog i Psycholog znajdziecie  Państwo artykuły: Wsparcie psychologiczne w walce z koronawirusem.

Z wyrazami szacunku.
Pedagog – Maria Kęsy

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Poprzedni artykuł

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Następny artykuł