Aktualności

Szkolne Mistrzostwa w siatkarskich singlach

0
Szkolne mistrzostwa w siatkarskich singlach

W piątek 15 marca zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w siatkarskich singlach dziewcząt reprezentujących sportowe klasy VI i V. W turnieju wzięło udział 10 dziewczynek, były to: Julia Wojciechowska, Lena Lechmann, Olga Wilkutowska, Paulina Mucha, Zuzanna Kozłowska i Gabriela Starzonek z kl. VI S oraz Maja Baranowska, Paulina Molińska, Inga Woelk, Pola Gierak z V S. Po blisko 3-godzinnej rywalizacji zawody zakończyły się zwycięstwem Pauliny Molińskiej, srebrny medal wywalczyła Oliwia Mucha a brązowy Maja Baranowska.Wszystkie uczestniczki zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami i słodyczami, które wręczała pani dyrektor Patrycja Wituska, a dodatkowo medalistki otrzymały drobne upominki. Fotki

Leszek Biedziak

Ludzie listy piszą…

Poprzedni artykuł

Przypominamy!!! Samorząd zaprasza! 😎

Następny artykuł