Aktualności

To były dobre rzuty!

0
kregle 1

kregle 129 listopada 2014 r. we wronieckiej kręgielni odbył się VII Okręgowy Turniej Kręglarski Nauczycieli i Przyjaciół ZNP. Na turniej, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością,

przybyło 15 drużyn, m.in. z Poznania, Pleszewa i Pniew. Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach reprezentowały dwie drużyny. Jedna z nich, w składzie: Leszek Biedziak, Monika Kasior, Hanna Klemenska, Lidia Kremer, zdobyła III miejsce i stanęła na podium obok reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 1 we Wronkach (I miejsce) oraz drużyny ZNP z Pleszewa (II miejsce).
Monika Kasior, anglistka z naszego gimnazjum, osiągnęła również sukces indywidualny, uzyskując trzeci wynik zawodów w rywalizacji kobiet. Serdecznie gratulujemy!
Przewodnicząca oddziału ZNP Wronki, pani Kazimiera Nowak, jako główny organizator turnieju zadbała o to, by zmagania drużyn przebiegały w sympatycznej atmosferze, a goście spoza Wronek czuli się jak u siebie.
Puchar zdobyty przez naszych nauczycieli bardzo cieszy, ale też rozbudza apetyt na więcej. Drużyna już teraz zapowiada poprawę wyniku w przyszłorocznych zawodach!

Hanna Klemenska

kregle 2 kregle 3 kregle 4 kregle 5

 


Zapraszamy Na Dyskotekę Andrzejkową

Poprzedni artykuł

Obiad Czwartkowy w Rytmie Menueta

Następny artykuł