Aktualności

Turnieje minisiatkówki w Pile

0
Turniej minisiatkówki

Turniej minisiatkówki

W niedzielę 10 lutego nasze uczennice z klas sportowych V i VI wzięły udział w pierwszym etepie rozgrywek w minisiatkówce pod hasłem KINDER SPORT. Wyjazd do Piły okazał się udany, gdyż dwa nasze zespoły awnsowały do drugiego etapu, który odędzie się w marcu.

Zespół nr 1 z VI klasy w kategorii czwórek zajął w turnieju trzecie miejsce, a zespół nr 1 z V klasy w kategorii dwójek zajął V miejsce. Niestety zespołom nr 2 nie udało się awansować, ale też należą się im brawa za ambitną postawę.
W turnieju zagrały: Weronika Śmigalska, Karolina Radziszewska, Oliwia Garczyńska, Aleksandra Frankowska, Jessica Budziszewska, Pola Frąckowiak, Olga Spychała, Aleksandra Wroczyńska, Aleksandra Adamska, Anna Pospieszna, Gabriela Irzykowicz, Julia Śrama, Natasza Byczyńska, Tamara Byczyńska oraz Julia Budniok.

Leszek Biedziak, Fabian Myszkowski

Turniej minisiatkówki Turniej siatkówki Turniej siatkówki Turniej siatkówki
Turniej siatkówki Turniej siatkówki Turniej siatkówki  

 

 

Ze sportu szkolnego

Poprzedni artykuł