Aktualności

Ze sportu szkolnego

0

W czwartek 7 lutego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, w których uczestniczyło ogółem 24 uczniów z różnych klas. W kategorii dziewcząt zdecydowanie wygrała Zosia Dominiczak z kl. III D, drugie miejsce zajęła Iza Buszka z VIII A, a trzecie miejsce Ania Pospieszna z kl. VI sportowej.

Wśród chłopców rywalizacja była dłuższa i bardziej zavcięta; zwyciężył Krzysztof Przewoźny z kl. III D, drugie miejsce zajął Oliwier Stromczyński z kl. VII sportowej, trzecie Adrian Czaprański z kl. VI sportowej i czwarte miejsce w finale zajął Dawid Przyszczypkowski z III D.
Zawody przeprowadzili nauczyciele WF: Anna Biedziak, Agnieszka Pilarska, Fabian Myszkowski i Leszek Biedziak.

W środę 6 lutego odbyły się szkolne zawody minisiatkówki dwójek dla dziewcząt z klas IV i V. Wszystkie dziewczynki z klas sportowych podzielone zostały poprzez losowanie na drużyny dwuosobowe i rozgrywały mięzdy sobą turnie systemem “każdy z każdym”.
W zawodach dziewczęta radziły sobie już całkiem nieźle, musiały wykazać się swoimi umiejętnościami indywidualnymi jak również umiejętnością współpracy z koleżanką. Po dwugodzinnych zmaganiach złote medale wywalczyły Julia Śrama i Nadia Chojan, drugie miejsce zajęła para :Maja Kwiatek i Natasza Byczyńska, a trzecie Gabrysia Irzykowicz z Gabrysią Czechowską.

Leszek Biedziak

 

cej zdjęć….

Komputerowe badanie wzroku

Poprzedni artykuł

Turnieje minisiatkówki w Pile

Następny artykuł