Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej na Polnej

0
Dzień Edukacji Narodowej na Polnej

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwana Dniem Nauczyciela. Tego dnia swoją przysięgę składali nowi członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego, którzy zostali wybrani podczas ostatnich wyborów. Był to również ważny dzień dla naszych Pierwszoklasistów, gdyż zostali oni oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Zanim nastąpiła ta podniosła chwila pasowania, uczniowie śpiewająco przedstawili swoją klasę.
Po części oficjalnej rozpoczął się “bal” z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym wzięli udział właściwie wszyscy uczniowie i nauczyciele – od najmłodszych do najstarszych :). A oto FOTOREPORTAŻ i film.

Serdeczne życzenia

Poprzedni artykuł

Dzień Papieski na Polnej

Następny artykuł