Aktualności

Dzień Papieski na Polnej

0
Dzien Papieski

W dniach 10 – 13.10.2022 r. trwały przygotowania do zbliżającego się XXII Dnia Papieskiego, który w tym roku obchodziliśmy pod hasłem “Blask Prawdy” (ten dzień obchodziliśmy w niedzielę 16.10.2022 r.) Z tej okazji dziewczyny z klasy 8c przygotowały gazetki z przesłaniem Jana Pawła II, ozdobione jesiennymi liśćmi. Chciałyśmy, aby te słowa Papieża trafiły do każdego odbiorcy i mogły być odpowiedzią na trudne pytania. W czwartek częstowałyśmy nauczycieli, uczniów oraz pracowników szkoły cukierkami,  których atutem był przypięty chwytający za serce cytat z nauczania Papieża Polaka.
Cieszymy się, że Jego nauka jest nadal aktualna i pomaga nam – młodym – jak “wymagać od siebie, nawet, gdyby inni od nas nie wymagali”.Zdjęcia – FB

Tekst: Daria Majchrzak, fot.: Joanna Badziak

Weronika Białasik

Dzień Edukacji Narodowej na Polnej

Poprzedni artykuł

Ogrom dobrej energii

Następny artykuł