Aktualności

Ogrom dobrej energii

0
PAT
Fantastyczna atmosfera-przyjacielskie relacje- ogrom dobrej energii- czyli PaT ❤
W dniach 21-22 października odbył się III Przystanek Profilaktyczny PaT oraz III Marsz „Marsz Odwagę Iść przez Życie Swoją Własną Drogą”. III Profilaktyczny Przystanek PaT to wiele fantastycznych inicjatyw z ogromnym przesłaniem. Świetna atmosfera na otwarciu przyniosła wiele energii, która przydała się na warsztatach i zajęciach, a także koncercie i dyskotece oraz na Marszu. W wydarzeniu wzięło udział ponad 600 dzieci i młodzieży z Powiatów Szamotulskiego i Międzychodzkiego, z naszej szkoły- 19 uczniów klas ósmych wraz z opiekunami.

Było super! Braliśmy udział w ciekawych warsztatach , tańczyliśmy do rana na PaTotece , nocowaliśmy w śpiworach, poznaliśmy mnóstwo pozytywnych ludzi i przede wszystkim – spędziliśmy fajny czas razem ❤
Przekonajcie się sami! – FOTKI i FILMIKI na FB
Maksymilian Ratajczak klasa 8e
Katarzyna Giersberg- Oleksiak i Anna Kowalska

Dzień Papieski na Polnej

Poprzedni artykuł

Szlakiem ginących zawodów – Mniszki

Następny artykuł