Aktualności

Uwaga Rodzice dzieci z Ukrainy!

0

Informujemy, iż rodziny dzieci, które uczęszczają lub będą uczęszczać do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta mają możliwość skorzystania z turnusów wypoczynkowych dla dzieci z Ukrainy przebywających na terenie Wronek. Pełna treść informacji znajduje się w załączniku (PDF 146KB).

Turnusy wypoczynkowe skierowane dla Matek/opiekunek z dziećmi z terenu Wronek oraz Poznania i okolic organizowane są przez Fundację Profilaktyki i Leczenia Uzależnień “Wybór”.
W celu zgłoszenia chęci udziału w wypoczynku należy wypełnić formularz dostępny na stronie wybor.org.pl lub pod linkiem https://forms.gle/tA7E7cNXAbVW795V7

W przypadku pytań kierowanych przez zainteresowane osoby z Ukrainy lub zgłoszeń udziału, proszę kierować je na adres mailowy podany w ogłoszeniu (chojno2022@gmail.com) lub na stronę Fundacji. Informacji osobom zainteresowanym będzie mogł wówczas dalej udzielać Koordynator projektu posługujący się jęz. ukraińskim.
Załączniki:

Informujemy, że w tej chwili już cały 1 tydzień jest zajęty, pozostały miejsca na 2 i 3 tydzień.

Informacja dla RODZICÓW!

Poprzedni artykuł

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Następny artykuł