Aktualności

W-F z Klasą: Piątkowy przystanek – Stacja Grawitacja

0
Stacja Grawitacja

1 kwietnia br. klasy V s oraz VII c wraz ze swoimi wychowawcami: Lidią Kremer i Beatą Pyzik,  wybrały się na wspólny wyjazd do Parku Trampolin ,,Stacja Grawitacja” w Galerii ,,Pestka” w Poznaniu.
Po załatwieniu formalności udaliśmy się na rozgrzewkę, którą przeprowadził z nami profesjonalny instruktor. Następnie pod czujnym okiem opiekunów spędziliśmy niesamowite dwie godziny na świetnej zabawie. Głównymi atrakcjami były: park trampolin, park linowy, tor przeszkód Ninja, siatkówka i koszykówka na trampolinach, strefa komputerowa, skok na poduchę w Strefie Lotów i wiele innych. W ramach odpoczynku mogliśmy w każdej chwili skorzystać z kawiarenki na piętrze, z widokiem na cały Park.
Jednak najwięcej czasu spędziśmy bawiąc się i odkrywając Stację Grawitację, np. tor przeszkód Ninja zawiera blisko 20 przeszkód o różnym poziomie trudności! Każdy z nas mógł tam poczuć się jak prawdziwy gimnastyk. Nad naszym bezpieczeństwem czasy czas czuwała obsługa parku.
Park trampolin to doskonałe miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności, jak również pole treningowe do ich nabycia.
Po wyczerpującej zabawie udaliśmy się do pobliskiego KFC oraz Pizza Hut na smaczny posiłek. Do domów wróciliśmy w znakomitych humorach i z mnóstwem wspomnień.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego niezapomnianego wyjazdu. Mamy nadzieję, że do Stacji Grawitacji wrócimy jeszcze nie raz. Fotki

Basia Kalitka z 5s

Spotkanie z ukraińskimi baśniami

Następny artykuł