Aktualności

W XX rocznicę nadania Szkole imienia

0
Apel Podróże Herberta

W ramach obchodów XX-lecia nadania naszej szkole imienia Zbigniewa Herberta, 31 października 2023 r. odbył się uroczysty apel z tej okazji. Podczas części oficjalnej  p. Dyrektor Monika Kowalska uroczyście powitała  zaproszonych gości a zwłaszcza  pierwszą p. Dyrektor Szkoły – Jolantę Michalak. Potem odbyła się część artystyczna pt. Podróże Herberta, przygotowana pod kierunkiem p. Katarzyny Szablewskiej (“With a Little Help from My Friends”- Z niewielką pomocą Przyjaciół), w której brali udział uczniowie niemal wszystkich klas naszej Alma Mater.  A oto FOTOREPORELACJA z tej ważnej dla nas uroczystości.
Filmy: część artystyczna, część oficjalna

Filmy i zdjęcia -Wojtek i Julek z Va

Wrocław przywitał Cogitka

Poprzedni artykuł

Igor przedstawia – odc. 2

Następny artykuł