Aktualno艣ci

Wa偶ny egzamin 馃槑馃毑

0
Egzamin na kart臋 rowerow膮

W 偶yciu ka偶dego m艂odego rowerzysty przychodzi taki moment, kiedy jazda po podw贸rku przestaje wystarcza膰, dlatego uczniowie klas IV naszej szko艂y przyst膮pili w poniedzia艂ek 10 czerwca do egzaminu na kart臋 rowerow膮. Teraz samodzielnie b臋d膮 mogli przemierza膰 okolic臋 swoim jedno艣ladem. Egzamin sk艂ada艂 si臋 z 2 cz臋艣ci. Pierwszy etap, to sprawdzenie wiedzy z zakresu przepis贸w prawa o ruchu drogowym. Podczas drugiego sprawdzane by艂y praktyczne umiej臋tno艣ci jazdy rowerem na torze przeszk贸d. Egzamin praktyczny nadzorowali policjanci, kt贸rzy r贸wnie偶 przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego zachowania si臋 na drodze. Uczniowie, kt贸rzy zako艅czyli egzamin sukcesem otrzymaj膮 wkr贸tce kart臋 rowerow膮. Gratulujemy!!! Kilka zdj臋膰

Za pierwszy “Profilaktyczny Piknik na Polnej”- DZI臉KUJEMY! 馃挐

Poprzedni artyku艂

Historyczny sukces naszych siatkarek

Nast臋pny artyku艂