Aktualności

Wędrujemy po górach…

0
Zakopane 5

Zakopane 5Wyjechały klasy III  E i A oraz klasa II F. Środkami  lokomocji były pociągi oraz busy, którymi poruszaliśmy się w Zakopanem. Wycieczki górskie obejmowały najciekawsze doliny Zakopanego i okolic. Byliśmy w dolinie Strążyskiej, Kościeliskiej,

Chochołowskiej i nad Morskim Okiem oraz pod Wielką Krokwią. Odwiedziliśmy Sanktuarium na Krzeptówkach oraz cmentarz na Pęksowym Brzysku. Klasa III E wybrała się na Harendę i do muzeum Jana Kasprowicza. Oczywiście nie mogło zabraknąć spaceru na Krupówki. Podziwialiśmy nie tylko widoki górskie, ale i zabudowę Zakopanego, delektowaliśmy się górskim powietrzem. Nauka pokory wobec gór, czyli jak zachować się na szlakach górskich była bardzo cenna. Opiekę nad grupą sprawowały: Maria Kęsy, Lidia Kremer, Marieta Mikołajczak, Justyna Nowicka oraz Katarzyna Szablewska.

Marieta Mikołajczak

Zakopane 3 Zakopane 4 Zakopane 2

Akcja Bezpieczne Wakacje

Poprzedni artykuł

Kto “Wyśpiewał” Nagrody?

Następny artykuł