Aktualności

Wolontariusze z Polnej

0
WOŚP 2016

WOŚP 201610 stycznia 2016 wolontariusze Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta wzięli udział w XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Młodzież naszego gimnazjum kwestowała na ulicach miasta pod hasłem ” Mierzymy wysoko”. 

Wronczanie okazali się niezwykle hojni – już o 16.00 puszki orkiestry były pełne. Wolontarusze z Polnej zebrali najwięcej datków, bo blisko 8 tysięcy złotych. Na wyróżnienie zasługują: Julia Kaszkowiak, Joanna Szablewska i Gabriela Wieczór bowiem te dziewczyny uzyskały najlepszy wynik kwesty. Orkiestra ponownie zbierała fundusze na leczenie maluszków i staruszków a nasi uczniowie nie zawiedli ich.

Beata Pyzik

WOSP 2016 1 WOSP 2016 2 WOSP 2016 3 WOSP 2016 4

 

 


Uwaga! Konkurs Fotograficzny!

Poprzedni artykuł

Lepszy Internet Zależy Od Ciebie!

Następny artykuł