Aktualności

Wronki – miasto wyśnione

0
Wronki - miasto wyśnione

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Wronki -miasto wyśnione”, która znajduje się w holu naszej szkoły. Wystawa zwieńczyła konkurs, którego celem była promocja wiedzy na temat naszego miasta, a także dbałość o przekazywanie dziedzictwa lokalnego. Nasi uczniowie stworzyli Wronki na miarę swoich fantazji. Olbrzymie przestrzenie pełne zieleni, niekończące się ścieżki rowerowe, boiska do gry i zabaw sportowych, basen, ZOO pełne egzotycznych zwierząt. O takim mieście marzą uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Takiego miasta chcą i wierzą w realizację swoich wizji. My również wierzymy w możliwość urzeczywistnienia planów naszych małych miejskich architektów, a tymczasem gratulujemy osobom, wyróżnionym w konkursie.

  • Klasa 1 A- Tola Lehmann
  • Klasa 1 B- Nadia Dzik
  • Klasa 2A- Paulina Helpa
  • Klasa 2B – Wiktoria Grzechowiak

Fotoreportaż

Sabina Jasińska, Karolina Pospieszna-Firlet

Uwaga! Nabór uzupełniający do klasy sportowej

Poprzedni artykuł

Z wizytą u pszczelarza

Następny artykuł