Aktualności

Zajęcia Integracyjne Klas Pierwszych

0
integracja 2015 9

integracja 2015 911 września odbyły się zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych. Bogaty program przewidywał zajęcia w plenerze, niestety pogoda zmusiła organizatorów do weryfikacji planów. Zajęcia zapoczątkowały zawody sportowe i  międzyklasowe rozgrywki w piłkę nożną i siatkową, które przeprowadzono w szkolnej hali sportowej.

Zawodnicy rywalizowali z ogromną zaciętością o tytuł najlepiej usportowionej klasy. Następnie gimnazjaliści udali się na spacer do Olszynek gdzie dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców zorganizowane było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i zabawami integracyjnymi. Mimo trudnego, deszczowego początku dzień zakończyliśmy zadowoleni, z uśmiechem na twarzach.

Katarzyna Lutomska

Więcej zdjęć…

integracja 2015 1 integracja 2015 2 integracja 2015 3 integracja 2015 4
integracja 2015 5 integracja 2015 6 integracja 2015 7 integracja 2015 8

 

 


Instrukcja Korzystania z e-Dziennika

Poprzedni artykuł

Tym razem w Lublinie…

Następny artykuł