Aktualności

Zosia Gorzkowska – Dumą Szkoły

0
Zosia

Zosia

5 kwietnia w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIIIA Zofia Gorzkowska – laureatka Konkursu Biologicznego. Tytuł Laureata to wielki sukces  ucznia, 

będący nagrodą za ogromny wkład pracy włożony w przygotowanie się do konkursowych zmagań.  Botanika, zoologia, systematyka, genetyka, ewolucja, ekologia to tylko hasła, za którymi kryje się ogromny materiał, jaki  Zosia musiała opanować w stopniu rozszerzonym,  aby zawalczyć o tak wspaniałe wyróżnienie. Dyplom uznania Zosia otrzymała od Wielkopolskiego Kuratora Oświaty – Pani Elżbiety Leszczyńskiej. Gratulujemy wspaniałego  sukcesu.

Beata Pyzik

Zosia Zosia Zosia Zosia

Fotoreportaż

Informacja dla Rodziców Pierwszoklasistów

Poprzedni artykuł

Gdy nadchodzi maj…

Następny artykuł