Aktualności

Gra Miejska

0
Uczestnicy Gry Miejskiej

Uczestnicy Gry MiejskiejDwa zespoły z naszej szkoły uczestniczyły w Grze Miejskiej “100 -lecie Odzyskania Niepodległości” upamiętniającej rocznicę zrywu wronieckiego, zorganizowanej 5 października 2018 r. przez Zespół Szkół nr 2.  Przy piękniej pogodzie z mapą Wronek w dłoniach drużyny

(młodsza z klasy V s w składzie Tomasz Regdosz, Filip Maciejewski i Mateusz Łożyński z p. Jasińską oraz starsza z III d Gimnazjum w składzie Dobrochna Smółka, Tobiasz Wilk i Kacper Wylegała z p. Wilkiem) pokonywały trasę, by dotrzeć do wyznaczonych punktów m.in. do skweru Sroczyńskiego, Rzepy, pomnika Powstańców Wielkopolskich, a tam rozwiązywać zadania i zdobywać punkty. Ważniejsze jednak od zdobytych punktów było poznanie przeszłości w inny sposób, niż tylko w murach szkoły. Historia staje się wtedy bardziej żywa i pobudza do patriotyzmu lokalnego. Fotoreportaż

Marcin Wilk

XX Zjazd Klubu Herbertowskich Szkół

Poprzedni artykuł

Nadanie imienia ulicy

Następny artykuł