Aktualności

Kamil Szaj Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

0
kamil-szaj

kamil-szaj20 lutego 2014 r. odbył się ostatni etap Wojewódzkiego konkursu Historycznego. Naszą szkołę, jako finalista reprezentował Kamil Szaj z klasy III a, który w konkursie rejonowym zdobył 47 na 50 punktów.

Ostatni etap przygotowań (pod okiem p. Mariety Mikołajczak) upłynął Kamilowi na czytaniu dodatkowej literatury, analizie map, czy obrazów historycznych oraz tekstów źródłowych.

Znamy już wyniki tego etapu – Kamil został laureatem, zdobywając 48 punktów na 50 możliwych do zdobycia, co dało mu III miejsce w województwie wielkopolskim, zwolnienie z egzaminu końcowego w gimnazjum – część humanistyczna i wybór wymarzonej szkoły średniej.

Galeria zdjęć

Obchody 69 Rocznicy Wyzwolenia Wronek – 24 stycznia

Poprzedni artykuł

Pamięci “ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH”

Następny artykuł