Aktualności

Podsumowanie konkursu na projekt zabawki

0
Konkurs na projekt zabawki

To był niesamowity weekend. W sobotę w Muzeum Ziemi Wronieckiej uczciliśmy pracę 66 młodych projektantek i projektantów zabawek, którzy postanowili wziąć udział w konkursie na „Projekt zabawki”, który wraz z Muzeum Ziemi Wronieckiej ogłosiliśmy pod koniec lutego.
Odbyło się to wszystko dzięki pracy wielu wspaniałych ludzi i instytucji. Chciałabym, więc bardzo podziękować:

  • Pani Monice Kowalskiej, Dyrektor SP nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach, która wyraziła zgodę na organizację konkursu. 

  • Pani Darii Wajdeman-Waszyńskiej, kierownik Muzeum Ziemi Wronieckiej, która wraz z nami (SP nr 3) organizowała konkurs i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyła w każdym jego etapie. Szczególnie dziękuję za sfinansowanie nagród, zorganizowanie wystawy i poczęstunku dla wszystkich uczestników konkursu i ich rodzin.
  • Naszemu szanownemu jury: Pani Julii Hibner z Coolturalnego Wartosławia, Pani Sylwii Nowak nauczycielce ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach, Pani Karolinie Pospiesznej-Firlet, nauczycielce świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach, za podjęcie się trudnego zadania oceny prac.
  • Pani Zuzannie Mikołajczak i Panu Karolowi Grajewskiemu z portalu informacyjnego Moje Wronki, za objęcie wydarzenia swoim patronatem i promocją wydarzenia na stronie Moje Wronki.
  • Pani Joannie Janickiej za projekt i druk dyplomów i oprawę fotograficzną wydarzenia.
  • Nauczycielkom i nauczycielom ze SP nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach, SP nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach, SP nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach, SP im. Wincentego Witosa w Biezdrowie, SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, Przedszkola nr 1 „Bajkowy Świat” we Wronkach, Przedszkola nr 2 „Wronczusie” we Wronkach, Przedszkola „Złota Rybka” w Nowej Wsi za promocję konkursu w swoich placówkach.
  • Wszystkim uczestnikom konkursu i ich rodzicom, którzy pomagali w realizacji projektu i mobilizowali dzieci do działania.

Mamy nadzieję, że pozostaną Wam po tym konkursie same miłe wspomnienia. Jesteście cudowni! Już dziś zapraszamy Was do kolejnej edycji konkursu.
Wyniki konkursu
Projekty zabawek i fotki z podsumowania z FB Muzeum Ziemi Wronieckiej.

Sabina Jasińska

Nasze Kociaki w Baśniogrodzie

Poprzedni artykuł

Brąz w Finale Mistrzostw Województwa!

Następny artykuł