Aktualności

Siatkówka Powiatowa

0
Siatkówka Powiatowa

W piątkowe przedpołudnie w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rywalizacji chłopców brały udział reprezentacje 4 szkół: SP 3 Szamotuły, SP w Każmierzu, SP w Otorowie oraz nasi chłopcy z klasy VII S. W turnieju męskim wygrała drużyna z Kaźmierza, a nasi reprezentanci zajęli drugie miejsce.
Wśród dziewcząt zgłosiło się pięć reprezentacji szkolnych: z Kaźmierza, dwie z Szamotuł i dwie z Wronek. W pierwszej rundzie w rozgrywkach grupowych nasze reprezentantki zajęły pierwsze miejsce i w półfinale zmierzyły się z dziewczętami z wronieckiej „jedynki”. W tym meczu też pewnie wygrały 2:0 awansując do finału, w którym spotkały się z reprezentacją SP nr 3 z Szamotuł. Mecz finałowy był bardzo zacięty i wyrównany, ale ostatecznie to nasze dziewczyny były górą i pewnie pokonały szamotulanki 2:0. I w ten sposób po raz pierwszy od kilkunastu lat nasz zespół wywalczył tytuł Mistrza Powiatu i będzie reprezentował w marcu Powiat Szamotulski w zawodach rejonowych. Wielkie brawa i słowa uznania dla naszych reprezentantek z kl. VII S: Majka Czura, Wiktoria Kopka, Alicja Frankowska, Aleksandra Kałek, Jagoda Nowak, Wiktoria Szymkowiak, Barbara Kalitka, Olga Czechowska, Antonina Kasprzak, Marta Starzonek oraz Hanna Regdosz. Fotorelacja

Leszek Biedziak

Survival w Palmiarni

Poprzedni artykuł

#działajmyrazem

Następny artykuł