Aktualności

Zwycięzcy Konkursu Przyrodniczo – Sportowego

0
Konkurs Przyrodniczo - Sportowy

26 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Przyrodniczo – Sportowy zorganizowany przez Nadleśnictwo Wronki. Ciekawa forma konkursu sprawiła, że zgłosiło się do niego 6 szkół z  naszego rejonu (1 szkoła nie dotarła). Obowiązujący zakres materiału był bardzo szeroki, dotyczył: lasów państwowych, Puszczy Noteckiej, ekologii, dendrologii, ichtiologii i form ochrony środowiska. Konkurs składał sie z trzech części: testu indywidualnego 15 pytań zamkniętych, zawodów sportowych – 5 konkurencji, testu drużynowego – 30 pytań.Naszą szkołę reprezentowała drużyna uczniów z klasy 7S w składzie: Maja Czura, Jakub Kąkol, Wiktoria Kopka, Wojciech Kubiak, Hanna Regdosz. Po prawie trzygodzinnej rywalizacji i podsumowaniu punktów okazało się, że młodzież naszej szkoły zdystansowała pozostałych uczestników. I miejsce – testy i konkurencje sportowe- cała drużyna 7S
I miejsce w testach Hanna Regdosz- 14/15 punktów
II miejsce w testach Jakub kąkol 13/15 Punktów
Pracownicy Nadleśnictwa na zakończenie imprezy obdarowali młodzież cennymi nagrodami a Nadleśniczy wygłosił mowę końcową, w której dobitnie wyjaśnił ogromne znaczenie ekosystemów leśnych dla człowieka.
Gratulujemy!!! Fotorelacja

Beata Pyzik, Lidia Kremer

Zwiedzamy Szczecin

Poprzedni artykuł

Podziękowanie dla Fundacji Amicis

Następny artykuł